Pasirūpinkite savo vaikais su vivofit jr. iš Garmin aktyvumo asistentų serijos

parašė Admin , 2016 m. spalio 18 d.
Smagi naujiena Garmin aktyvumo asistentų rinkoje - nuo šiol bus pasirūpinta ir vaikais - Garmin pristatė naujajį laikrodį vívofit jr. Tai motyvatorius bei aktyvumo asistentas, kuris skatins vaikus išlikti aktyviais. Nepaisant stilingo, vaikams patinkančio dizaino, laikrodis yra labai patogus ir jį vaikas galės dėvėti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, netgi plaukioti su juo. Be žingsnių sekimo, miego bei aktyvumo stebėjimo, taip pat rekomenduojamas ir 60 minučių per dieną žaidimų tikslas, vívofit jr. ateina su nemokama, tėvų prižiūrima išmaniąja programėle. Programėlė nuotaikingai motyvuoja smagiais bei šviečiamaisiais mobiliais nuotykiais, taip pat šeimos žingsnių iššūkiais. Programėlėje rasite naudingų priemonių tėvams vaikų motyvacijai paskirstant atsakomybes bei galimybę gauti apdovanojimus už įvykdytas užduotis. Su vívofit jr., vaikai turės nuosavą veiklos stebėtoją tam, kad galėtų kurti sveikus įpročius kol yra jauni ir įprasti tai daryti visą gyvenimą.

 

Lengvai uždedamas ant rankos, vívofit jr. turi vientisą apyrankę bei yra puikiai tinkantis vaikiškam riešui. Baterijos darbo laikas - 1 metai, o dėl atsparumo vandeniui, per metus laiko šį laikrodį reikės nusiimti labai retai. Komplektuotas su aukštos raiškos saulėje įžiūrimu ekranu, vívofit jr. stebi vaikų žingsnius, miegą bei aktyvų laiką. Aktyvumo asistentas rodo laiką, datą ir primena, kad laikas judėti užpildant judėjimo liniją. Laikrodis gali būti personalizuotas įtraukiant vaiko vardą.


 

Vívofit jr. ateina su inovatyvia nemokama programėle, kuri turi mobilų nuotykių taką vaikams ir užduočių valdymą tėvams. Per mobiliąją programėlę tėvai gali pridėti kelis vaikus ir matyti jų dienos aktyvumą, atsakomybes, miegą bei dar daugiau kuomet vivofit jr. automatiškai sichronizuojasi su išmaniuoju telefonu. Paverskite kiekvieną dieną linksmu konkursu, kur tėvai ir vaikai gali konkuruoti kaip šeima dienos žingsnių iššūkiuose. Kuomet vaikai pasiekia 60 minučių dienos žaidimų tikslą, jie atrakina linksmus faktus programėlės nuotykių take, kas juos labai motyvuoja siekti savo tikslų.

 

Lengva naudoti programa leidžia tėvams priskirti užduotis, kurias vaikai turi įveikti norėdami uždirbti monetų, kurios gali būti išperkamos už sutartą atlygį. Įkeltos užduotys valdomos iš tėvų mobiliojo prietaiso, galima nustatyti, kad jos pasikartotų kasdien arba kas savaitę, arba gali būti sukurtos personalizuotos užduotys. O taip pat tiems, kurie mėgsta atidėlioti, galimas laikmatis užduočių atlikimui, primenantis, kad laikas, skirtas atlikti tam tikrą užduotį trumpėja.
 

Vívofit jr. aktyvumo asistento apyrankė tiks sukurta 4-9 metų vaikams bei pasirenkama iš trijų spalvų derinių. Komplekte esanti apyrankė tiks iki 145 milimetrų riešams, o papildomai įsigyjamos XL apyrankės tiks riešams nuo 146 iki 170 milimetrų. Taip pat šiam laikrodžiui yra tinkamos vivofit 3 apyrankės.